FANDOM


Blubb
[defaults to 250]px
Jako administracyjny avatar

Rasa

Kret

Miejsce Zamieszkania:

Kreton (prawdopodobnie)

Wystąpił w częściach:

RiKN (w outro na poziomie trudniejszym), RiKWA

Blubb to Kreton pojawiający się pierwszy raz w outro RiKN na poziomie trudnym. Jest członekiem Kretońskiego Ruchu Oporu.

HistoriaEdytuj

Zadebiutował na początku RiKN, ale uparcie milczał. Jego jedyna kwestia mówiona to outro w RiKN - tekst o Maszynie Starożytnych Kretonów.

Nie wiadomo dlaczego nie uczestniczył w obalaniu Kuratora. Prawdopodobnie pracował wówczas nad odnalezioną po tysiącach lat maszyną Starożytnych Kretonów, która miała robić wszystko (ostatecznie się okazało, że nie do końca: nie rotuje całkowicie obiektów). Blubb spróbował poprzez uderzenie w nią młotka posłać cały Ruch Oporu na koniec, ale znaleźli się na niewłaściwym końcu... A raczej na początku, w lochu paryskim.

Blubb.png

Blubb i Kretoni w Enginie

Pojawił się w pewnej pauzie w RiKWA! Kiedy wyłączamy RiKWA! wtedy on z Krettim, J.P oraz Maldurfem wychodzą późno z nory...

WyglądEdytuj

  • Nosi pomarańczowy strój i niebieski beret-tradycyjny strój KRO LR.
  • Nosi niebieskie okulary.
  • Zabiera ze sobą młotek.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki