FANDOM


Ciapciulepci - jedno z dwóch plemion Bindorów. Wystąpili w RiU.

Historia Edytuj

Jest to jedno z dwóch plemion, zamieszkujących Indor. Jednym z jego członków jest Julitta Ciepciulepcia, parodia Juli z dramatu Szekspira(Shakespeare'a). Jest zakochana w Romanie (parodia Romea). To plemię wybudowało Wielki Mur Indorski, dzielący księżyc na 2 połowy: Ciapciulepcich i Motykiuszów. Do kłótni doszło tak: Motykiuszowie pożyczyli pewien Bardzo Ważny Przedmiot (zwykły kociołek). Głowa rodu Motykiuszów ruszyła go oddać, ale Wilkoni spuścili im na głowy głaz, przez co stracili pamięć i zamieszkali w jaskini w pobliskiej górze. Zapomnieli oddać kociołek. Ciapciulepci obrazili się i wybudowali mur.

Wtem nadszedł Reskio, pomógł stworzyć miksturę na odzyskanie pamięci, oddał Bardzo Ważny Przedmiot (Kociołek), a wtedy Kretes wyburzył mur i plemiona się zjednoczyły.
Julitta.gif

Przedstawicielka rodu

Zamieszkanie Edytuj

Mieszkają w Odległej Galaktyce, w Układzie Kurana, na księżycu Indorze, poruszającym się po orbicie wokół Kurana.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki